/10

Bedenimi Kaybettim izle

Zeki bir insan olan ve kurye olarak çalışan genç Naoufel'in hayatı, Gabrielle'yi tanıdıktan sonra adeta büyük bir değişim yaşar. Gabrielle'e aşık olan Naoufel, ona ulaşabilmek için benliğiyle savaşmaya başlar. Diğer yandan ise laboratuvardan kaçmış sahipsiz bir el, Naoufel'i bulmak ve ona ulaşabilmek için zorlu bir yolculuğa koyulur. Birbirlerine ulaşmak ve elde etmek isteyen bu üçlü belki birbirlerine ulaştıklarında çok mutlu bir hayat sürebileceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 587
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life izle (2003)

/10

Kahramanımız, değerli bir hazineyi ararken dünyanın en uzak köşelerine yolculuk ediyor; Yunanistan ve Çin gibi büyük şehirlerden, Kenya ve Tanzanya gibi egzotik yerlere gidiyor. Devam filminde, öncekinden daha karanlık ve çekici bir hava var; motosiklet ve atın yanı sıra jet ski gibi farklı aksiyon araçları da kullanılıyor. Karşısındaki kötü adam ise Çin'in suç örgütlerinden birini yöneten Chen Lo. İzleyicilere heyecan dolu bir Tomb Raider macerası sunarken Croft'a da zorlu bir yolculuk yaşatılıyor.

Lara Croft: Tomb Raider izle (2001)

/10

Lara Croft, asil bir İngiliz ailesinin kızı olarak yetişmiş, ancak sıradan bir hayat yerine macerayı seçmiştir. Dünyanın en tehlikeli ve gizemli yerlerini ziyaret ederek kayıp hazineleri ve eski uygarlıkları keşfetmektedir. Birden fazla dil bilen bu genç ve güzel kadın, dövüş sanatlarında ustadır ve maceraya tutkulu bir şekilde bağlıdır. Şimdiyse hayatının en büyük mücadelesini vermek üzeredir: Uzay ve zamanda kaybolmuş antik bir kalıntının iki parçasını da bulmak zorundadır. Dünyadaki en büyük güce sahip olmayı vaat eden bu ödül için Lara, son derece güçlü ve tehlikeli bir tarikatla mücadele etmek zorundadır.