/10

Bay Jones izle

Gallerli bir gazeteci olan Gareth, 1930'lu yıllarda Sovyetler Birliğinde yaşanan kıtlıktan dolayı bir çok insan yaşamını yitirmektedir. Ancak olaylar bununla sınırlı değildir. Sovyetler, o insanlara zulüm göstererek adeta ölüme sürüklemektedir. Tüm bunlara tanık olan Gareth, Birleşmiş Milletlerden yardım talep etmeyi ve bu olayı haber yapmayı planlar. Gareth'in tek derdi o insanların ölmesin engellemektir. Ancak Sovyetler, Gareth'i engellemeye ve kısıtlamaya başlarken o insanları kurtarmak için tüm yolları deniyordur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 535
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Utanç izle (2011)

/10

Brandon Sullivan, cinsel dürtülerini kontrol edemeyen otuz yaşında bir New York'ludur. Brandon'ın iş, ev ve barlardan oluşan monoton hayatı, fahişeler ve porno filmlerle iç içe geçmiştir. İnatçı kız kardeşi Sissy'nin birkaç günlüğüne evine gelmesiyle hayatı bir anda altüst olur.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Ahlaksız Teklif izle (1993)

/10

Zor günler geçiren Diana ve David Murphy şanslarını denemek için Las Vegas'a gelirler. Milyarder John Gage ile tanışmaları ve aldıkları teklif sayesinde kötü günlerini unutabilecekler. Bu 1 milyon dolarlık anlaşmanın bedeli Diana'yla geçirilecek bir gece. Sorunlara oldukça basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif, çifti aşk ve sadakat konusunda ciddi sorulara sürükleyecektir. Başarılı yönetmen Adrian Lyne'den ahlaki değerleri masaya yatıran bir film.