/10

Balamitra izle

Yıllardır Deeksha'ya karşı içinde aşk besleyen Arjun, en sonunda çok sevdiği kadına açılmıştır. Ancak bu olayın ardından Deeksha, kimliği belirsiz bir çete tarafından kaçırılmıştır. Deeksha'yı kurtarmak için elinden geleni yapacak olan Arjun, çetenin kanlı şantajıyla karşılaşacaktır. Deeksha'nın hayatı için tanımadığı üç yabancıyı öldürmek zorunda kalan Arjun, zorlu bir seçim yapmak zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 282
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Adalet 3 izle (2023)

/10

Bir hükümet suikastçısı olarak hayatından vazgeçtiğinden beri, Robert McCall geçmişte yaptığı korkunç şeyler için kendini affetmekte zorlanır ve mazlumlar adına adalet dağıtmakta garip bir rahatlık bulur.

Kopuş izle (2022)

/10

ABD Donanması Kıdemli Brian Brown-Easley, destek talebi Gaziler İşleri tarafından geri çevrildiğinde mali açıdan çaresiz ve seçenekleri dışında. Bankayı ve çalışanlarını rehin aldığında, polisle gergin bir yüzleşmeye zemin hazırlar. Gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.

Kimdim Ben? izle (2023)

/10

Sert bir gizli polis, bir suç çetesine sızıp beklenmedik bir şekilde patronunun oğluyla temas kurduğunda, ahlakı sınanır.