/10

Banka İşi izle

Büyük bir soygun planlayan Martine, bu soygunu gerçekleştirecek ekibe liderlik etmesi için Terry ile beraber çalışmaya başlar. Amaçları Londra'nın Baker Caddesi'nde bulunan bankayı kusursuz ve sakin bir şekilde soymaktır. Bankanın kasasında milyonlarca para ve mücevher vardır. Ancak soygun bittiğinde aldıkları paranın paranın yanında istemeyecekleri kadar kirli sırların bulunduğu hazineyle karşılaşacaklardır. Ünlü iş adamlarından, İngiltere Kraliyet ailesine kadar bir çok önemli insanın kirli sırlarını ele geçireceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 532
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.