/10

Balerin ve Afacan Mucit izle

Sakin bir köyde yaşayan küçük Felicie'nin büyük bir hayali vardır: balerin olmak. Bunun kırsalda kalarak yapılamayacağını bilen kız, kırsalı terk ederek Paris'e kaçar. Burada yapılan bir hata sonucu başka bir kişiyle karıştırılmaktadır. Ancak bu hata onun hayallerine giden yolu açar. Bu kafa karışıklığı sayesinde Felicia, Büyük Opera'nın öğrencisi olmayı başarır. Peki küçük kız hayallerini gerçekleştirmeyi başarabilecek mi ve kimse durumu anlayamayacak mı?

Oyuncular

Toplam İzlenme: 64
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Ülke:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Damsels in Distress izle (2012)

/10

East Coast Üniversitesi'nde paspal ve erkek hakimiyetinin hüküm sürdüğü bir ortamda mücadele etmeye kararlı olan üç güzel kızın hikayesi anlatılıyor: Öncü ruhlu ve enerjik Violet, ilkeli Rose ve Heather. Kızlar, ağır depresyon yaşayan öğrencilere hijyen ve müzikal danslarla destek veren bir program kurarlar ve okula yeni başlayan Lily de bu gruplarına dahil olur. Ancak, kaypak Charlie, ideal erkek Xavier ve çılgın sporcu ikili Frank ve Thor gibi çeşitli erkeklerle olan romantik ilişkileri, hem arkadaşlıklarını hem de ruh sağlıklarını tehlikeye atar. Ancak beklenmedik bir olay, Violet'ı büyük bir bunalıma sürükler ve bu ani düşüş, onun hayatını sorgulamasına neden olur...

The Holdovers izle (2023)

/10

New England'daki bir hazırlık okulundaki hoşnutsuz bir öğretmen, gidecek başka yeri olmayan birkaç öğrenciyi denetlemek için Noel tatili boyunca geride kalmak zorunda kalır. Birkaç gün sonra, okulun kalan tek öğrencisi, 15 yaşındaki zeki ve baş belası Angus ve oğlunu Vietnam'da yeni kaybeden mutfak müdürü Mary ile beklenmedik bir bağ kurar.

Haunted Mansion izle (2023)

/10

Bir kadın ve oğlu, evlerini doğaüstü işgalcilerden korumak için sözde ruhani uzmanlardan oluşan renkli bir takımın yardımını isterler.