/10

Back of the Net izle

Okulunda başarılı, zeki ve çalışkan bir öğrenci olan Cory, eğitimi için büyük bir şans yakalamış ve bir bilim akademisine katılmaya hak kazanmıştır. Bu Cory için oldukça önemlidir ve katılmak için yola çıkmıştır. Ancak Cory, dikkatsizliği ve kötü şansı yüzünden yanlışlıkla bir futbol akademisine katılmıştır. Bu futbol akademisi bir turnuva için bir araya gelmiştir ve artık Cory'de takımın bir parçası olmuştur. Geri dönemeyeceği ve insanları yüz üstü bırakmamak için hayatında hiç oynamadığı futbol'u öğrenmeye ve turnuvada şampiyon olmaya çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 635
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kung Fu Panda 4 izle (2024)

/10

Po, eşsiz cesareti ve dövüş sanatlarındaki yetenekleriyle kötü adamları alt ettiği üç maceranın ardından Huzur Vadisi'nin ruhani lideri olmak üzere yeni bir maceraya atılır. Ancak bu, Po'yu birkaç sorunla karşı karşıya bırakır.

Spiderwick Günceleri izle (2008)

/10

Simon, Jared ve Mallory adlı üç kardeş, anneleriyle birlikte döküntü bir eve taşınırlar. Tesadüfen buldukları bir güncenin kapağını açtığında tüm hayatları değişir. Kardeşler, gizemli bir dünyanın girdaplarında kendilerini bulur ve tuhaf yaratıklarla dolu yeni bir dünyaya adım atarlar. Ünlü çocuk fantastik edebiyat serisi olan The Spiderwick Günceleri, maceralarını kitap sayfalarından beyaz perdeye taşıyan örneklerden birine daha sahip oluyor.

Dashing Through the Snow izle (2023)

/10

Eddie Garrick, iyi yürekli bir adamdır ve Noel mucizesine olan inancını yitirir. Noel arifesinde, dokuz yaşındaki kızı Charlotte ile vakit geçirirken, kırmızı elbiseli gizemli bir adam olan Nick ile arkadaş olur.