/10

Back of the Net izle

Okulunda başarılı, zeki ve çalışkan bir öğrenci olan Cory, eğitimi için büyük bir şans yakalamış ve bir bilim akademisine katılmaya hak kazanmıştır. Bu Cory için oldukça önemlidir ve katılmak için yola çıkmıştır. Ancak Cory, dikkatsizliği ve kötü şansı yüzünden yanlışlıkla bir futbol akademisine katılmıştır. Bu futbol akademisi bir turnuva için bir araya gelmiştir ve artık Cory'de takımın bir parçası olmuştur. Geri dönemeyeceği ve insanları yüz üstü bırakmamak için hayatında hiç oynamadığı futbol'u öğrenmeye ve turnuvada şampiyon olmaya çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 544
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Şut ve Gol izle (2005)

/10

Phil Weston aşırı rekabetçi ve biraz da saldırgan bir babanın gölgesinde yaşamak zorunda kaldı. Bir gün aralarında futbol becerileri pek gelişmemiş 10 yaşındaki oğlunun da bulunduğu küçükler ligi kategorisinde oynayacak bir takıma liderlik etmeye karar verir. Belki de Phil artık çocukluğundan beri küçümsenmekten sorumlu olan babası Buck ile gerçek anlamda yüzleşmenin bir yolunu bulmuştur.

Yılbaşı Yıldızına Yolculuk izle (2012)

/10

Uzun zaman önce kralın tek kızı Noel Yıldızını bulmaya çalışırken ortadan kaybolmuştur. Bu duruma dayanamayan kraliçe üzüntüden ölür. Kral, Noel Yıldızını lanetler ve krallık karanlığa gömülür. Efsaneye göre kral Noel Yıldızını bulursa kızı geri dönecektir. Bu Noel, kralın Noel Yıldızını bulmak için son umudu. O sırada 12 yaşındaki Sonja, kendisini kraliyet ülkesinde, onu zorla esir alan hırsızların arasında bulur. Hırsızlardan kaçan Sonja, çözümünü kraliyet sarayında saklanarak bulur.

Sihirli Dağ izle (2009)

/10

Las Vegas yakınlarında beklenmedik bir dizi olay yaşanıyor. Taksi şoförü Jack Bruno, Sarah ve Seth adlı iki kardeşi taksisine bindirdiğinde inanamadığı olaylara tanık olur. Kardeşler bu dünyanın dışındadır ve paranormal güçlere sahiptirler. Kötü niyetli insanlar onları yakalamak için onları kovalarken, Jack'in onlarla birlikte hareket etmekten başka seçeneği yoktur. Aynı isimli kitaptan uyarlanan 1975 yapımı Escape to Witch Mountain filminin uyarlaması olan Magic Mountain, yapımcılığını Walt Disney'in üstlendiği bir filmdir.