/10

Aynasız izle

Londra, çeteler ve kirli işler yüzünden mahvolmaya başlamıştır. Sokaklarda, suçlular kol gezerken insanlar kendilerini güvensiz hissetmeye başlamışlardır. Polisler ellerinden geleni yapmaktadır ancak yinede suçu bitirmek için yetersizdir. Arnavut ve Türk çeteler sokakları ele geçirmeye başlamasıyla birlikte işler dahada çirkin bir hal almaya başlayacaktır. İyi bir polis, aldığı emirleri ve sahip olduğu yetkileri bir kenara bırakarak çeteleri bitirmek için kuralların dışına çıkması gerektiğini düşünür. Bunun onu kötü bir polis yapacağı düşüncesini bir kenara bırakarak insanları korumak için kendi doğrularını uygulamaya başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 614
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.