/10

Ayın Karanlık Yüzü 2: Hitler’in Çocukları

İlk filmdeki hikayenin devamı olan serinin 2. filminde Naziler, işleri biraz aksasa bile hızla gelişmeye ve dünyayı ele geçirme planlarına odaklanmaya devam ediyor. Ancak Naziler yine planlarını durdurmaya çalışan, gizli üssün içerisine sızmış hainlerle mücadele etmek zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 492
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

/10

Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...