/10

Attraction izle

Belirlenemeyen yabancı bir uzay aracı arızadan dolayı Rusya şehirlerine düşmüştür. Bir çok insanın ölmesine neden olan bu olay daha büyük olaylara neden olacaktır. İnsanlar, uzaydaki konumlarını sorgulamaya başlayacak, bazı insanlar kendilerini zarar vereceklerinden korkarak uzay araçlarından inan robotik bir görünüme sahip uzaylılara saldırmaya başlayacaktır. Yetkililer ne yapmaları konusunda kararsız kalırken her geçen gün büyük bir savaşın kıvılcımları yanmaya başlamaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,819
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.