/10

Astral Boyut izle

Hayatta kimsesi kalmamış bir üniversite öğrencisi olan Alex, ölen annesini çok özlemektedir. Annesiyle iletişim kurmanın yolu olan bir astral seyahat yapan Alex, çok tuhaf olaylarla karşı karşıya kalır. Astral boyuta gitmeyi başaran Alex, oradaki ruhani varlıklarla iletişim kurmayı başarır. Arkadaşlarına bu durumu kanıtlamak için sürekli seyahatler yapan Alex, kısa sürede kendisini korkunç bir karanlığın ortasında bulacaktır. Yaptığı seyahatler sırasında ruhani bir varlığı da yanında getirerek yavaş yavaş onun kontrolüne girecek ve beklenmedik sonuçlarla karşılaşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 834
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.