/10

Astral Boyut izle

Hayatta kimsesi kalmamış bir üniversite öğrencisi olan Alex, ölen annesini çok özlemektedir. Annesiyle iletişim kurmanın yolu olan bir astral seyahat yapan Alex, çok tuhaf olaylarla karşı karşıya kalır. Astral boyuta gitmeyi başaran Alex, oradaki ruhani varlıklarla iletişim kurmayı başarır. Arkadaşlarına bu durumu kanıtlamak için sürekli seyahatler yapan Alex, kısa sürede kendisini korkunç bir karanlığın ortasında bulacaktır. Yaptığı seyahatler sırasında ruhani bir varlığı da yanında getirerek yavaş yavaş onun kontrolüne girecek ve beklenmedik sonuçlarla karşılaşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 789
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.