/10

Assault on Precinct 13 izle

Cleveland'ın en kötü kenar mahallerinden birinde, 40'lı yıllardan kalma tek katlı bir polis karakolu, boşaltılmadan önceki son gününü yaşamaktadır. Aylar önce bir uyuşturucu baskını sırasında aldığı fiziksel ve psikolojik yaraların sonucu, masasına çivilenen polis memuru Roenick'e kolay görünen bir görev verilir; tecrübeli polis memuru O'Shea ve beceriksiz sekreter Ferris ile birlikte 1 Ocak sabahına kadar karakolu beklemektir. Aynı gün cinayetten tutuklanan çete lideri Nicholas Zambrano da bir otobüsle hapishaneye taşınmaktadır. Şehirdeki yoğun kar fırtınası nedeniyle otobüsteki kişiler, geceyi Roenick'in karakoluna sığınarak geçirmeye karar verirler. Kimliği belirsiz saldırganlar, karakola saldırır. Saldırganlar Zambrano'yu hedef almaktadır. Roenick, otobüsle gelen suçluları ve birkaç memuru örgütleyerek, sabah yardım gelene kadar hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 52
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Funny Games izle (1997)

/10

Ann, George ve oğulları Georgie, kısa bir tatil için göl kenarındaki yazlık evlerine gitmeye karar verir. Yolda giderken, komşuları Fred ve Eva'nın tuhaf davranışlarından şüphelenirler. Ertesi sabah planlarını yapmak için golf oynamaya karar verirler. George ve Georgie yelkenli teknelerini tamir ederken, Ann yemek yapmaya başlar. Bu sırada, Ann'in tanıştığı genç ve nazik Peter, Eva'nın misafiri olarak gelir ve yumurta istemek için Ann'in yanına gelir. Birdenbire, Ann Peter'ın nasıl içeri girdiği hakkında şüphelenir ve yumurtaları vermek konusunda tereddüt yaşar. Bu durum ailenin gerilimli saatlerinin başlangıcı olur.

Maniac izle (2012)

/10

Elijah Wood'u tatlı bir hobbit olarak tanıyanlar, onu karşılarında mükemmel bir 'manyak' olarak gördüklerinde şaşıracaklar. 'Tek Yüzük' onu ele geçirdiğinde gözlerinde oluşan ifade, rollere ne kadar uygun olduğunu gösteren bir işaretti. Bu filmde, antika taş mankenlerle, öldürdüğü güzel kadınların kafa derilerini restore eden Frank'i izliyoruz. Ardından, onun işine hayranlık duyan genç fotoğrafçı Anna ortaya çıkıyor ve karakterimizin arkadaşı oluyor. Frank, Anna'yı takıntı haline getirdikçe, öldürme arzusu tamamen kontrolden çıkıyor. 'Manyak', William Lustig'in 80'lerde unutulmaz bir etki bırakan, büyük bir fan kitlesi olan şiddet dolu bir korku filminin yeniden çevrimidir. Orijinal filmin en şüpheci fanatikleri bile, Aja'nın versiyonunun orijinalden hiç geri kalmadığını, atmosfer, müzik ve farklı New York görüntüleriyle hatta daha fazlasıyla katkıda bulunduğunu söylüyor...

The Swordsman izle (2020)

/10

Joseon Hanedanlığı'nın en yetenekli kılıç ustalarından ve kraliyet muhafızlarından biri olan Tae-yul, krala karşı yapılan bir darbede bir gözünü kaybettikten sonra geri çekilir. Şehirden uzakta sakin bir yaşam süren Tae-yul, kızının kaçırılması sonrası onu kurtarmak için tekrar kılıcını çıkarmak zorunda kalır.