/10

Assault on Precinct 13 izle

Cleveland'ın en kötü kenar mahallerinden birinde, 40'lı yıllardan kalma tek katlı bir polis karakolu, boşaltılmadan önceki son gününü yaşamaktadır. Aylar önce bir uyuşturucu baskını sırasında aldığı fiziksel ve psikolojik yaraların sonucu, masasına çivilenen polis memuru Roenick'e kolay görünen bir görev verilir; tecrübeli polis memuru O'Shea ve beceriksiz sekreter Ferris ile birlikte 1 Ocak sabahına kadar karakolu beklemektir. Aynı gün cinayetten tutuklanan çete lideri Nicholas Zambrano da bir otobüsle hapishaneye taşınmaktadır. Şehirdeki yoğun kar fırtınası nedeniyle otobüsteki kişiler, geceyi Roenick'in karakoluna sığınarak geçirmeye karar verirler. Kimliği belirsiz saldırganlar, karakola saldırır. Saldırganlar Zambrano'yu hedef almaktadır. Roenick, otobüsle gelen suçluları ve birkaç memuru örgütleyerek, sabah yardım gelene kadar hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 342
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.