/10

Aşıklar Şehri izle

Los Angeles'ta yaşayan Mia ve Sebastian, birbirlerini tanımayan iki yetişkin insandır. Ancak aralarında çok büyük bir benzerlik ve rastlantı yaşanmaktadır. Sebastian, sahip olduğu tek işinden kovulmuş. Mia'nın ise oyuncu olma hayalleri yıkılmaya başlamıştır. İkisinin de kariyeri çok kötü giderken birbirleriyle tanışırlar ve ilk görüşte aralarında büyük bir bağ oluşur. Böyle güzel bir aşk ikisini de mutlu edecektir. Birlikte devam eden hayata tutunmak için hayallerindeki işlere sahip olmaları gerekir. Bu yüzden tüm zorlukları birlikte aşmaya çalışacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 675
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.