/10

Aşıklar Şehri izle

Los Angeles'ta yaşayan Mia ve Sebastian, birbirlerini tanımayan iki yetişkin insandır. Ancak aralarında çok büyük bir benzerlik ve rastlantı yaşanmaktadır. Sebastian, sahip olduğu tek işinden kovulmuş. Mia'nın ise oyuncu olma hayalleri yıkılmaya başlamıştır. İkisinin de kariyeri çok kötü giderken birbirleriyle tanışırlar ve ilk görüşte aralarında büyük bir bağ oluşur. Böyle güzel bir aşk ikisini de mutlu edecektir. Birlikte devam eden hayata tutunmak için hayallerindeki işlere sahip olmaları gerekir. Bu yüzden tüm zorlukları birlikte aşmaya çalışacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 641
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.