/10

Ashfall izle

Güney Kore ve Kuzey Kore sınırında bulunan Baekdu Dağı, 116 yıldır uykudadır. Bu 2.744 metre yüksekliğindeki yanardağın patlaması çok doğaldır ki büyük bir felakete neden olacaktır. Ve kimsenin istemeyeceği bir şekilde yanardağ birden harekete geçerek büyük bir patlama yaratır. Bu patlamanın şiddetiyle insan aklının yetemeyeceği bir güç tüm binaları yerle bir etmeye başlamıştır. Hatta iki ülke birlikte hareket ederek bu felaketi birlikte atlatmaya çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,252
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.