/10

Arn: Tempelriddaren izle

Doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olan Arn, çocukluğundan beri kılıç kullanmak ve savaşmak konusunda oldukça yeteneklidir. Büyüdüğünde ise ülkesi İsveç için savaşan bir yüksek rütbeli asker olacaktır. İyi bir kariyere sahip olan Arn, hayatının aşkı olacak Cecila ile tanışır. Ancak Cecila hapsedilmiştir ve onu oradan kurtarmanın tek yolu Arn'ın kendisine verilen bir görevi başarıyla bitirmesidir. Aşkı için her şeyi yapmaya hazır olan Arn, Kutsal bir görev için görevlendirilir. Ama işler planlandığı gibi gitmeyecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,996
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.