/10

Apollo 11 izle

Neil Armstrong önderliğindeki Buzz Aldrin ve Michael Collins'in bulunduğu bir ekip, uzay tarihinde büyük bir ilke imza atacaktır. Apollo 11 projesi olarak tarihe geçen olayda, bu üç pilot bir ilki başaracak ve aya ayak basacaktır. Bu kolay gibi görünen projenin arkasında çok geniş çaplı bir çalışma vardır ve dünyayı tamamen değiştirecek bir tarih yazılacaktır. Apollo 11 projesi hakkında daha önce görülmemiş bir belgesel. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 464
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yazar:
  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Lust for Life izle (1956)

  /10

  Hollanda doğumlu Van Gogh'un hayat hikayesini anlatan pek çok film var ama yönetmenliğini Vincente Minelli'nin üstlendiği 'Ölümsüz İnsanlar' bambaşka bir yerde. Van Gogh'u başarılı bir şekilde canlandıran Kirk Douglas, yakın arkadaşı Gauguin rolünde Anthony Quinn ve kardeşi Teo rolünde James rol alıyor. Donald eşlik ediyor. Van Gogh'un bir rahipten tutkulu bir ressama dönüşme sürecini başarıyla anlatan film, renkleri ve çerçeveleriyle Van Gogh'un dünyasına girmeyi başarıyor. Yoksulluk ve yalnızlık içinde geçen bir hayatın, artan saldırıların esaretinde, resim yaparak hayata anlam katan bir dehanın hikayesi...

  The Photographer of Mauthausen izle (2018)

  /10

  Nazi toplama kampındaki Katalan bir mahkum, zulmü belgeleyen fotoğraflardan negatifleri çalmak için ofis işlerini kullanıyor. Gerçek olaylara dayanmaktadır.

  Ip Man izle (2008)

  /10

  Ip Man, Bruce Lee'nin ustası Yip Man'ın yarı biyografik öyküsünü anlatırken, WingChun savunma tekniğinin de tarihine bakıyor. Yip Man, Yim Wing Chun tarafından geliştirilen ve gösteri amaçlı kullanılmayan bir savunma tekniği olan WingChun'u öğreten ilk dövüş sanatçısı olarak kabul edilir.