/10

Apollo 11 izle

Neil Armstrong önderliğindeki Buzz Aldrin ve Michael Collins'in bulunduğu bir ekip, uzay tarihinde büyük bir ilke imza atacaktır. Apollo 11 projesi olarak tarihe geçen olayda, bu üç pilot bir ilki başaracak ve aya ayak basacaktır. Bu kolay gibi görünen projenin arkasında çok geniş çaplı bir çalışma vardır ve dünyayı tamamen değiştirecek bir tarih yazılacaktır. Apollo 11 projesi hakkında daha önce görülmemiş bir belgesel. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 533
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yazar:
  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Serpiko izle (1973)

  /10

  1970'lerin başında yozlaşmış New York Polis Teşkilatı'nda çalışan bir dürüst polis memurunun gerçek hikayesine dayanan bu film, yeni katılan devriye polisi Frank Serpico'nun rüşvetle mücadelesini konu ediyor.

  Zor Saatler izle (2016)

  /10

  İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

  Society of the Snow izle (2023)

  /10

  1972 yılında, Şili'ye bir ragbi takımını taşımak için kiralanan Uruguay Hava Kuvvetleri Uçuş 571, And Dağları'nın kalbindeki bir buzulda korkunç bir şekilde düşer. Kazada, 45 yolcunun sadece 29'u sağ kurtulur. Yolcular, kendilerini dünyanın en zorlu ortamlarından birinde bulur ve hayatta kalabilmek için aşırı tedbirler almaları gerekmektedir.