/10

Ant Man izle

Dr. Hank, yıllarca yaptığı çalışmalarının ardından süper güçlere sahip mükemmel bir giysi üretmiştir. Bu giysi, kendisini kullanana üstün bir güç veriyor ve boyutunu değiştirmesine olanak sağlıyordur. Hank, bu giysinin sadece özel durumlarda özel kişiler tarafından kullanılmasını istemektedir. Ve acımasız katillerin yapacakları geniş çaplı bir soygunun durdurulmazsa büyük bir tehlikeye yol açacağının farkındadır. Bu yüzden bu elbiseye uygun olarak gördüğü eski hırsız Scott'u görevlendirecektir. Scott, soygunu durdurmak ve kahraman olmak için elinden geleni yapacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,047
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.