/10

Ant Man izle

Dr. Hank, yıllarca yaptığı çalışmalarının ardından süper güçlere sahip mükemmel bir giysi üretmiştir. Bu giysi, kendisini kullanana üstün bir güç veriyor ve boyutunu değiştirmesine olanak sağlıyordur. Hank, bu giysinin sadece özel durumlarda özel kişiler tarafından kullanılmasını istemektedir. Ve acımasız katillerin yapacakları geniş çaplı bir soygunun durdurulmazsa büyük bir tehlikeye yol açacağının farkındadır. Bu yüzden bu elbiseye uygun olarak gördüğü eski hırsız Scott'u görevlendirecektir. Scott, soygunu durdurmak ve kahraman olmak için elinden geleni yapacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,142
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.

Maviliklere Doğru 2 izle (2009)

/10

Sebastian (Chris Carmack) ve Dani (Laura Vandervoort), su altında rehberlik yapmak ve yardımcı olmak için işe alınan dalgıç çiftidir, ancak bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar ve büyük bir para karşılığında çalışırlar.