/10

Annem Savaşa Gidiyor izle

1918 yılında, Birinci Dünya Savaşı'nın Avrupa'yı sarsmasıyla birlikte, Erna Jensen sade fikirli oğlu Kalle ile Bramstrup'taki evinde sıradan hayatı yaşamaktadır. Bir gün köy polisi, Kalle'yi Alman İmparatorluğu'nun Güney Jutland bölgesine askere almak için gelir. Erna, Kalle'i kesin bir ölümden kurtarmak istiyorsa, onu her ayrıntısına kadar takip etmelidir. Tesadüfen firar eden bir askerle karşılaşması üzerine kimlik değişimi yapar. Şimdi Erna, Er Julius Rasmussen kılığında cepheye doğru ilerler. Diğer askerlerle karşılaştığında ve savaşın ortasında, Erna'nın bilinmeyen yanları uyanır. Bu, sevdiği şey için savaşmayı bırakmayan bir kadının hikayesidir.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 190
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.