/10

Angels Fallen izle

Gabriel, karısını trajik bir saldırıda kaybettikten sonra eski bir iblis avcılarının grubuna katılır. Avrupa'nın tehlikeli derin bölgelerinde avlanmaya giderler ancak Gabriel, kimin gerçek dostu olduğunu keşfedemez ve geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 524
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Legion izle (2010)

  /10

  Dünya'da Tanrı'ya olan inanç tamamen kaybolduğunda, Legion melekleri ikinci kez insanlık üzerine saldırır. Son bir melek de düşer ve böylece insanlığın savaşı başlar. Bu savaşta insanların tek umudu, ıssız bir çölde bulunan küçük bir restoranda mahsur kalmış yalan dolu bir grup insan ve başmelek Michael'dır.

  Hamiltonlar izle (2006)

  /10

  Anne ve babalarının gizemli ölümünden sonra yalnız kalan dört kardeşin, sıradan gibi görünen ancak aslında karanlık olan yaşamlarıyla ilgili gerilim dolu bir film.

  Coffin izle (2011)

  /10

  Tayland'da, ölümden ve kötü şanstan kurtulmak için eski bir gelenek olarak kabul edilen bir adet vardır. Bu adete göre insanlar bir tabuta yatarak dua ederler. Tabuta yatan kişiler, mucizevi bir şekilde istedikleri şeylerin gerçekleştiğini keşfederler. Ancak daha sonra öğrenecekleri şey ise, hayaletlerin bunun karşılığında onlardan en sevdikleri kişiyi almış olmalarıdır.