/10

Android Kunjappan Version 5.25 izle

Hindistan'ın küçük bir köyünde yaşayan Subra, bu küçük ve fırsatların sınırlı olduğu köyde kendini geliştirmeyi başarmıştır. Teknolojik açıdan büyük bir zekaya sahip olan Subra, bu yeteneği sayesinde bir çok büyük şirketin dikkatini çekmiş ve yurt dışından güzel bir iş teklifi almıştır. Yaşadığı köy hayatından kurtulup lüks bir şehir hayatına atılmak üzere olan Subra, babasını yalnız başına bırakarak köyden ayrılmayı hiç istememektedir. Bu yüzden babasına Android bir robot arkadaş geliştirecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 512
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.