/10

Amulet izle

Eski bir asker olan Tomas, Londra'da evsiz kalmıştır. Kalacak bir yeri veya gidecek kimsesi yoktur. Öte yandan genç bir kadın, ölmekte olan hasta annesiyle berbat bir evde yaşıyor ve ona bakmaya çalışıyordur. Tomas ve genç kadının yolları kesişince birlikte aynı evde yaşamaya karar verirler. Tomas bazı konularda onlara yardım edecek onlarda başını sokabileceği bir oda ve sıcak yemek yapacaktır. İlk başlarda her şey sıradandır. Ancak Tomas, evde esrarengiz ve ürkütücü olayların yavaş yavaş farkına varır. Evdeki gizemli bu olaylar yavaş yavaş şiddetlenmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 664
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Legion izle (2010)

/10

Dünya'da Tanrı'ya olan inanç tamamen kaybolduğunda, Legion melekleri ikinci kez insanlık üzerine saldırır. Son bir melek de düşer ve böylece insanlığın savaşı başlar. Bu savaşta insanların tek umudu, ıssız bir çölde bulunan küçük bir restoranda mahsur kalmış yalan dolu bir grup insan ve başmelek Michael'dır.

Hamiltonlar izle (2006)

/10

Anne ve babalarının gizemli ölümünden sonra yalnız kalan dört kardeşin, sıradan gibi görünen ancak aslında karanlık olan yaşamlarıyla ilgili gerilim dolu bir film.

Coffin izle (2011)

/10

Tayland'da, ölümden ve kötü şanstan kurtulmak için eski bir gelenek olarak kabul edilen bir adet vardır. Bu adete göre insanlar bir tabuta yatarak dua ederler. Tabuta yatan kişiler, mucizevi bir şekilde istedikleri şeylerin gerçekleştiğini keşfederler. Ancak daha sonra öğrenecekleri şey ise, hayaletlerin bunun karşılığında onlardan en sevdikleri kişiyi almış olmalarıdır.