/10

Amulet izle

Eski bir asker olan Tomas, Londra'da evsiz kalmıştır. Kalacak bir yeri veya gidecek kimsesi yoktur. Öte yandan genç bir kadın, ölmekte olan hasta annesiyle berbat bir evde yaşıyor ve ona bakmaya çalışıyordur. Tomas ve genç kadının yolları kesişince birlikte aynı evde yaşamaya karar verirler. Tomas bazı konularda onlara yardım edecek onlarda başını sokabileceği bir oda ve sıcak yemek yapacaktır. İlk başlarda her şey sıradandır. Ancak Tomas, evde esrarengiz ve ürkütücü olayların yavaş yavaş farkına varır. Evdeki gizemli bu olaylar yavaş yavaş şiddetlenmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 702
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Tutsak Abigail izle (2024)

/10

Bir grup suçlu, yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden birinin 12 yaşındaki balerin kızını kaçırır. 50 milyon dolarlık fidye isteyen suçluların, parayı almak için yapmaları gereken tek şey kıza sadece 1 gece göz kulak olmaktır. Tenha bir malikaneye giden suçlular, burada normal olmayan bir kız ile kilitli kaldıklarını fark ederler.

Kurt Kapanı izle (2005)

/10

Liz, Kristy ve Ben Avustralya gezisine gitmek için çantalarını sırtlarına alırlar. Amacı eğlenmek ve yeni yerler keşfetmektir. Wolf Creek Ulusal Parkı'nda, çaresiz bir şekilde yardım arayan gençler, esrarengiz bir adam olan Mick Taylor tarafından kandırılırlar. Film, Avustralya'nın ıssız bölgelerinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır.

Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.