/10

Ağdaki Örümcek izle

Çok eski ve tecrübeli bir ajan olan Adereth, büyük nükleer bir saldırıyı önlemek için emir alır. Ancak kısa zaman sonra emirlerinin dışına çıkmaya ve farklı davranışlar sergilemeye başlar. Bu olayların ardından yanına genç ve yeni bir ajan olan Daniel verilir. İkili, artık birlikte hareket ederek sadece göreve odaklanmaya başlamıştır. Olayların ve soruşturmanın derinlik kazanmasının ardından yavaş yavaş tehlike altında hissetmeye başlayan Adereth, kendisini büyük bir komplonun ortasında bulur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 524
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.