/10

Afterburn/Aftershock izle

Tecrübeli ve azimli bir iş kadını olan Gia Rossi, geçmişte yaşadığı sıkıntılı aşk hayatı yüzünden artık her şeyini bir kenara bırakarak sadece işine odaklanmayı planlamaktadır. Yeni başladığı işinde azimli bir şekilde çalışarak başarılı olmayı hedefleyen Gia, hesaba katmadığı şeylerle karşılaşacaktır. Yeni işinde eski erkek arkadaşı Jax ile birlikte çalışmaya başlayan Gia, hala aralarındaki bağın çok güçlü olduğunu fark eder. Tüm planları yavaş yavaş suya düşen Gia, kendisini güçlü aşk duygusuna kaptırarak her şeyden tekrar kopmaya ve sadece Jax'e ilgi duymaya başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,350
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Aşk Dersi izle (2009)

/10

1961 yılında, Beatles öncesi dönemde, savaş sonrası Londra'sında geçmektedir. 16 yaşında bir genç kız olan Jenny, banliyödeki Twickenham'da yaşayan zeki ve çekici bir genç kızdır. Kadınlığa adım atmanın eşiğindedir. Jenny, odasında Juliette Greco şarkıları söyleyerek, daha özgür bir hayatın ve Gauloise kokusunun hayalini kurmaktadır. Bir yağmurlu sabah, Jenny'nin rutin hayatı, 30'lu yaşlarında "uygunsuz" bir aşık olan David'in gelmesiyle altüst olur. Jenny parlak bir öğrencidir ve Oxford'da okuma hakkı kazanmıştır. Ancak, karizmatik ve kendinden yaşça büyük bir adamın cazip teklifi ve hayatı arasında gidip gelmektedir.

Penceremden izle (2022)

/10

Raquel adındaki genç bir kadın, yakışıklı komşusu Ares'e kalbini kaptırır. Duygularını kimseyle paylaşmayan Raquel, çocukluğundan beri Ares'le hiç konuşmamıştır. Utangaç bir genç olan Raquel, Ares'i yalnızca gizlice izlemekle yetinir. Ancak artık Ares'i kendisine aşık etmeye karar verir ve harekete geçer.

Sekreter izle (2002)

/10

Lee, monoton bir cinsel hayata ve sıradan bir ilişkiye sahip olan sevgilisi Peter ile genç bir kadındır. Ancak Lee, başarılı avukat E.Edward Grey'in yanında çalışmaya başladığında, bütün yaşamı değişir ve anlam kazanır. Avukatın sadist eğilimleriyle genç kadının mazoşist zevkleri karşılaştığında, ikisi de aradıkları oyun arkadaşını bulmuş gibi hissederler. 2002 Sundance Film Festivali'nde En İyi Özgün Senaryo dalında Özel Jüri Ödülü ve 2002 The National Board Of Review tarafından En İyi Kadın Oyuncu Ödülü alan bu ilginç film, müzikleriyle de dikkat çekmektedir. Film, karanlık notaların bestecisi Angelo Badalamenti tarafından bestelenmiştir.