/10

Afterburn/Aftershock izle

Tecrübeli ve azimli bir iş kadını olan Gia Rossi, geçmişte yaşadığı sıkıntılı aşk hayatı yüzünden artık her şeyini bir kenara bırakarak sadece işine odaklanmayı planlamaktadır. Yeni başladığı işinde azimli bir şekilde çalışarak başarılı olmayı hedefleyen Gia, hesaba katmadığı şeylerle karşılaşacaktır. Yeni işinde eski erkek arkadaşı Jax ile birlikte çalışmaya başlayan Gia, hala aralarındaki bağın çok güçlü olduğunu fark eder. Tüm planları yavaş yavaş suya düşen Gia, kendisini güçlü aşk duygusuna kaptırarak her şeyden tekrar kopmaya ve sadece Jax'e ilgi duymaya başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,155
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Venedik Taciri izle (2004)

/10

16. yüzyıl Venedik'inde genç Bassanio, güzel Portia'nın kalbine giden yolu bulmaya kararlıdır. Ancak talipleri çok olan genç bir bayanı yakalamak için çıktığı yolculuk için paraya ihtiyacı vardır. Daha sonra tüccar arkadaşı Antonio'nun yanına gider. Ancak iyi niyetli bir adamın yolculuk sırasında tüm parası gemilerine bağlanır. Arkadaşına yardım etmeye kararlı olan Antonio, faizsiz kredi verdiği için nefret ettiği Yahudi tefeci Shylock'a başvurmak zorunda kalır. İntikam zamanının geldiğini anlayan Shylock, belki de hayatında ilk kez parayı faizsiz borç almayı kabul eder, ancak parayı zamanında geri alamazsa herhangi bir gecikme için Antonio'nun vücudundan bir parça almayı kabul eder. .

Yeryüzündeki Son Aşk izle (2011)

/10

Kadınlarla iletişim kurmakta zorlanan yetenekli şef Michael, güzel ve soğuk görünüşlü doktor Susan'la tanışır. Susan uzun bir süre kendini işine adadı ve özel hayatından vazgeçti, Michael ise kadınlarla ciddi ilişkilerden kaçındı. İkili birbirlerine karşı daha önce hiç yaşamadıkları derin duygular hissederken, bir anda ortaya çıkan salgın bir hastalık tüm dünyadaki insanların duyularını yok eder. İnsanlığın sonu yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen ayakta kalabilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...