/10

Afterburn/Aftershock izle

Tecrübeli ve azimli bir iş kadını olan Gia Rossi, geçmişte yaşadığı sıkıntılı aşk hayatı yüzünden artık her şeyini bir kenara bırakarak sadece işine odaklanmayı planlamaktadır. Yeni başladığı işinde azimli bir şekilde çalışarak başarılı olmayı hedefleyen Gia, hesaba katmadığı şeylerle karşılaşacaktır. Yeni işinde eski erkek arkadaşı Jax ile birlikte çalışmaya başlayan Gia, hala aralarındaki bağın çok güçlü olduğunu fark eder. Tüm planları yavaş yavaş suya düşen Gia, kendisini güçlü aşk duygusuna kaptırarak her şeyden tekrar kopmaya ve sadece Jax'e ilgi duymaya başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,390
Dil Seçenekleri:
Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Fly Me to the Moon izle (2024)

/10

NASA'nın tarihi aya inişi sırasında geçen romantik komedi filmde, NASA'nın imajını düzeltmek için getirilen pazarlama dehası Kelly Jones, fırlatma direktörü Cole Davis'in zorlu görevini daha da karmaşık hale getirir. Durum kötüleşince, görevin kritik derecede önemli olduğuna inanan Başkan, Jones'a destek olması için uydurma bir ay inişi planı yapmasını emreder ve geri sayım başlar.

Atonement izle (2007)

/10

1935 yazının en sıcak günlerinde, on üç yaşındaki Briony Tallis ablası Cecilia ve hizmetçilerinin oğlu Robbie'nin gizlice flörtleşirken onları izler. Çocukça zihninde yanlış anlama üzerine büyük bir trajediye neden olacak olaylar zinciri başlar. Bu noktadan sonra, kaderleri trajik bir şekilde birbirine bağlanmış bu üç insan, hak etmedikleri bir kefaretin farklı yönlerde kurbanı olacaklardır.