/10

Adalet izle

Gizemli ve vahşet dolu geçmişini geride bıraktığını ve artık sakin bir hayat yaşamak isteyen bir adam, genç bir kızla tanıştır ve kız, Rus çeteler tarafından kullanılarak bir köle gibi yaşamaktadır. Ardından aynı çete üyeleri çalıştığı mağazada bir soygun gerçekleştirmiş ve arkadaşlarının paralarını çalmıştır. Yavaş yavaş tüm mahalleye tehlike saçmaya başlamıştır. Bu yüzden gizemli adam, tekrar geçmişindeki benliğine dönerek acımasız bir kalite dönüşmesi ve sevdiklerini koruması gerektiğini düşünür. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 634
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.