/10

Adadaki Dehşet izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Yaşadığı hayatın stresinden uzaklaşmak isteyen Jenn adındaki genç bir kız, tek başına ufak bir tatile çıkar. Tropik bir adada tek başına yüzmek, dinlenmek ve güneşlenmek isteyen Jenn, çok geçmeden yaşadığı tuhaf olaylarla adada yalnız olmadığının farkına varır. Ancak bu şey bir insan değil adada bulunan lanetli bir güçtür. Geceleri ortaya çıkan ve acımasızca davranan bu lanet Jenn'e musallat olacak. Jenn ise hayatını kurtarmak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,167
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Karanlık Saatler izle (2005)

/10

Dr. Samantha Goodman, etkileyici bir psikiyatrist, huzurlu bir hafta sonu geçirmek için kocası ve kız kardeşiyle dağ evine gitmeye karar verir. Ancak eski bir hastasının beklenmedik ziyareti, Samantha'nın planlarını altüst eder. Harlan Pyne, daha önce işlediği cinsel suçlar nedeniyle tedavi ettiği bir hastadır. Ancak Pyne, yasadışı olduğuna inandığı bu tedavinin intikamını almak için geri döner. Samantha ve ailesini gece boyunca tuhaf psikolojik oyunlar oynamaya zorlar. Genç doktor, Pyne ve suç ortağını alt etmeye çalışırken beklenmedik sırlar da ortaya çıkar. Bu korkunç gece boyunca kaçmak imkansızdır, gerçek şüpheli ve intikam tatlı olacaktır.

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.

Starship Troopers izle (1997)

/10

Liseden diplomayı alan Johnny Rico, sevgilisi Carmen'i etkilemek amacıyla donanma akademisine kaydolarak Yıldız Gemisi pilotu olmayı hedefler. Ancak, trajik bir eğitim kazası sonrasında, Johnny piyadelere yanlış sebeplerle katıldığını fark eder. İnsanlık ile Araknoid diye bilinen Böcekler arasında yıldızlararası bir savaş başladığında, istifa etmeyi düşünür.