/10

6.5 Metre izle

İranlı bir uyuşturucu lordu olan Naser Khakzad, polis tarafından geniş çaplı bir şekilde aranmaktadır. Sahte bir kimlik kullanarak gizlenmeye ve ailesini korumaya çalışan Naser, kimliğinin ortayı çıkmasıyla birlikte polis tarafından tutuklanmıştır. Ancak Naser'in karısı ve çocukları tehlike altındadır. Onları kurtarmak için tüm yolları deneyen ve elinden gelen her şeyi yapan Naser'in karşısında, kendisine yıllarca kin beslemiş ve toz yutmaz bir polis amiri vardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,457
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.