/10

47 Metre Derinde izle

Meksika'da sakin bir tatile çıkan iki kız kardeş, biraz aksiyon yaşamak için köpek balığıyla dolu denize kafes ile dalmışlardır. Ancak aksilik sonucu kendilerini tutan zincirler kopmuştur ve 47 metrelik denizin dibine çakılmışlardır. Sınırı oksijenleri vardır ve yukarıdakilerle irtibatları kesilmiştir. Üstelik etrafları büyük beyaz köpek balıklarıyla çevrilidir. Şanslarını deneyerek oksijenleri bitene kadar bekleyebilirler yada köpek balıklarına yem olma riskini göze alarak yukarıya ulaşmaya çalışacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 574
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Tortured izle (2010)

/10

Emlak işiyle uğraşan Elise Landry ve doktor olan Craig Landry çifti, çocukları Ben ile birlikte yaşayan bir ailedir. Her şey çocuklarının psikopat bir katil tarafından kaçırılıp öldürülmesiyle başlar. Mahkemenin verdiği kararı beğenmeyen bu çift, oğullarının katiline hak ettiği cezayı kendilerinin verebileceklerine inanır. Ancak, gözden kaçırdıkları bir detay olayların beklenmedik bir şekilde gelişmesine neden olur.

The Thompsons izle (2012)

/10

Kanunlardan korunmak için harekete geçen bir vampir ailesi, çözümü taşınmada bulur. Kendilerini takip eden diğer bir vampir ailesini bulmak için İngiltere'ye giderler. Ancak burada karşılaştıkları şey, ailelerini ayıracak ve yok edebilecek kadar korkunçtur...

Wicked Little Things izle (2006)

/10

Karen Tunny, kocasının ölümcül bir hastalıktan dolayı vefat etmesi sonucu, iki kızı ve kocasının hastane masraflarından geriye kalan borçlarla baş başa kalır. Karen, kaybedilen her şeye rağmen, kızları Sarah ve Emma ile birlikte kocasından miras kalan eski ve yıpranmış bir dağ evine yerleşmek zorunda kalır. Bu dağ evi, kocasının çocukluğunu geçirdiği bir yer olmasına rağmen uzun zamandır terkedilmiş ve harap halde bulunmaktadır. Küçük kızlar evde yaşamak istemese de Karen'in başka bir yerde yaşayacak başka bir seçeneği ve çaresi yoktur.