/10

47 Metre Derinde izle

Meksika'da sakin bir tatile çıkan iki kız kardeş, biraz aksiyon yaşamak için köpek balığıyla dolu denize kafes ile dalmışlardır. Ancak aksilik sonucu kendilerini tutan zincirler kopmuştur ve 47 metrelik denizin dibine çakılmışlardır. Sınırı oksijenleri vardır ve yukarıdakilerle irtibatları kesilmiştir. Üstelik etrafları büyük beyaz köpek balıklarıyla çevrilidir. Şanslarını deneyerek oksijenleri bitene kadar bekleyebilirler yada köpek balıklarına yem olma riskini göze alarak yukarıya ulaşmaya çalışacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 673
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."