/10

47 Metre Derinde 2: Kafes izle

Dört kız arkadaş, güzel bir tatile çıkmışlardır. Birlikte eğlenmeye ve iyi vakit geçirmeye çalışmaktadırlar. Bir adam, genç kızlara eski bir su altı şehrinden söz eder. İnsanlar dalgıç kıyafetleriyle o su altı şehrine dalarak keşif yapmaktadır. Kızlar bunun eğlenceli olacağını düşünerek su altına dalmışlardır. Ancak su altında oluşan güçlü bir akıntıdan dolayı suyun derinliklerine kadar sürüklenmişlerdir. Bilmedikleri bir yerde sınırlı oksijen tüpüyle mahsur kalan genç kızlar, kendilerini katil köpek balıklarının ortasında bulur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 614
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Clovehitch Katili izle (2018)

/10

Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.

Zwartboek izle (2006)

/10

Almanya'da yaşamın Yahudiler için kabusa dönüştüğü yıllarda Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, korkunç baskılardan kaçmak için ülkeyi terk etmeye karar verdi. Ne yazık ki Hollanda'ya kaçak olarak bindiği tekne Almanlar tarafından durdurulacak. Teknedeki herkes öldürülse de Rachel şans eseri kaçar. Ülkeyi terk edemeyen Rachel'ın elinde tek bir seçenek kalıyor: direnişe katılmak! Ellis de Vries adıyla direniş gruplarının önemli isimlerinden biri haline gelecek.RoboCop ve Basic Instinct gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Paul Verhoeven, şimdi Dünya'da yaşanan gerçek trajedilerden biriyle karşı karşıya. Savaş II.

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.