/10

24 Saat Açık izle

Seri katil olan eski erkek arkadaşı, Mary'ye takıntılı bir hale gelmiştir ve aralarında çıkan bir kavgada Mary onu yakmıştır. Bu olayın ardından büyük bir psikolojik sıkıntı yaşamaya başlayan Mary, 24 saat açık bir benzin istasyonunda bir gece işi bulmuştur. Sürekli birisi tarafından takip edilerek tacize uğrayan Mary'ye kimse inanmamaktadır. Ve en sonunda o gün geldiğinde Mary, çalıştığı sırada eski sevgilisinin saldırısına uğrar. Psikopat birisi olan bu katil ve Mary arasında gece boyunca büyük bir mücadele yaşanacak ve bir çok masum insan ölecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 819
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.

Imaginary izle (2024)

/10

Jessica, yeni kocası Max ve iki kızıyla banliyödeki eski ebeveynlerinin evine taşınır. Kızlarından biri, bodrumda annesinin eski peluş oyuncak ayısı Chauncey'yi bulur. Ancak bu oyuncak ayı, aile için beklenmedik bir tehlike haline gelir. Jessica, oyuncak ayının sıradan bir oyuncağın ötesinde olduğunu anlar.

Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.