/10

2001 Yamyam izle

Stres içerisinde geçen bir okul dönemini ardından sekiz üniversite öğrencisi, bahar tatilinde kafalarını dinlemek için birlikte Florida'ya doğru yola çıkar. İyi bir tatil yapmak için tüm hazırlıkları yapan gençler, yol üzerinde Georgia'da ıssız bir kasabada konaklamak üzere kalırlar. Tuhaf davranan kasaba sakinlerinin yardımlarıyla dinlenmeye çalışan sekiz öğrenci, akıllarla gelmeyecek kadar tuhaf olaylarla karşı karşıya kalırlar. Adeta delirmiş ve çılgınca davranan kasaba sakinlerinin çokta masum olmadığını keşfeden öğrenciler, şiddet ve kan dolu bir mücadele verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 562
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

Legion izle (2010)

/10

Dünya'da Tanrı'ya olan inanç tamamen kaybolduğunda, Legion melekleri ikinci kez insanlık üzerine saldırır. Son bir melek de düşer ve böylece insanlığın savaşı başlar. Bu savaşta insanların tek umudu, ıssız bir çölde bulunan küçük bir restoranda mahsur kalmış yalan dolu bir grup insan ve başmelek Michael'dır.