/10

20 Yaşında Öleceksin izle

Sudanlı bir köy halkı, dış dünyadan uzak olarak kendi gelenekleriyle yaşamaktadır. Köydeki din adamların kutsal olarak sayılmaktadır, emirlerine ve sözlerine her daim kulak verilmektedir. Din adamları, yeni doğan bir çocuk olan Muzamil'in lanetli olduğunu ve 20 yaşına geldiğinde öleceğini söyler. Bu olayın ardından Muzamil ve ailesi bazı köylüler tarafından dışlanmaya başlarken Muzamil'in babası köyü, karısını ve çocuklarını terk ederek gider. Aşırı korumacı olan annesi ise Muzamil'i büyütür. Müzamil 19 yaşına geldiğinde kendisini büyük bir karanlığın ortasında bulacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 482
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.