/10

20 Yaşında Öleceksin izle

Sudanlı bir köy halkı, dış dünyadan uzak olarak kendi gelenekleriyle yaşamaktadır. Köydeki din adamların kutsal olarak sayılmaktadır, emirlerine ve sözlerine her daim kulak verilmektedir. Din adamları, yeni doğan bir çocuk olan Muzamil'in lanetli olduğunu ve 20 yaşına geldiğinde öleceğini söyler. Bu olayın ardından Muzamil ve ailesi bazı köylüler tarafından dışlanmaya başlarken Muzamil'in babası köyü, karısını ve çocuklarını terk ederek gider. Aşırı korumacı olan annesi ise Muzamil'i büyütür. Müzamil 19 yaşına geldiğinde kendisini büyük bir karanlığın ortasında bulacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 395
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Venedik Taciri izle (2004)

  /10

  16. yüzyıl Venedik'inde genç Bassanio, güzel Portia'nın kalbine giden yolu bulmaya kararlıdır. Ancak talipleri çok olan genç bir bayanı yakalamak için çıktığı yolculuk için paraya ihtiyacı vardır. Daha sonra tüccar arkadaşı Antonio'nun yanına gider. Ancak iyi niyetli bir adamın yolculuk sırasında tüm parası gemilerine bağlanır. Arkadaşına yardım etmeye kararlı olan Antonio, faizsiz kredi verdiği için nefret ettiği Yahudi tefeci Shylock'a başvurmak zorunda kalır. İntikam zamanının geldiğini anlayan Shylock, belki de hayatında ilk kez parayı faizsiz borç almayı kabul eder, ancak parayı zamanında geri alamazsa herhangi bir gecikme için Antonio'nun vücudundan bir parça almayı kabul eder. .

  Taciz izle (1994)

  /10

  Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

  Yeryüzündeki Son Aşk izle (2011)

  /10

  Kadınlarla iletişim kurmakta zorlanan yetenekli şef Michael, güzel ve soğuk görünüşlü doktor Susan'la tanışır. Susan uzun bir süre kendini işine adadı ve özel hayatından vazgeçti, Michael ise kadınlarla ciddi ilişkilerden kaçındı. İkili birbirlerine karşı daha önce hiç yaşamadıkları derin duygular hissederken, bir anda ortaya çıkan salgın bir hastalık tüm dünyadaki insanların duyularını yok eder. İnsanlığın sonu yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen ayakta kalabilecek mi?