/10

The Match izle

Adolf Hitler'in doğum gününe özel düzenlenen bir futbol maçında, Nazi milli takımı ile bir grup toplama kampı esiri karşı karşıya gelecektir. Kaderleri bu maçın sonunda belli olacak olan esir mahkumlar, maç için gönüllü olmuştur ve maça hazırlanmaya başlamışlardır. Sonuçlarından dolayı kaybetmek istemeyecekleri bu maç için her şeylerini ortaya koyacak olan esirler, zorlu rakiplerine karşı amansız bir mücadele verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 397
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.