/10

The Ice Road izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Kuzey bölgesinin en büyük nakliye şirketi, Kanada'da çöken bir elmas madenine yardım etmek üzere harekete geçer. Yaşanan fırtınalar nedeniyle yardım gecikecektir ve bölgeye usta tır şoförü Mike eşliğindeki nakliye ekibi gönüllü olarak gidecektir. Ancak yaşanan fırtınalar, hava koşulları ve buzlu yollar oldukça zorlayıcı olacaktır. Üstelik yaşanan bu felaketin planlanmış bir saldırı olduğunu öğrenen nakliye ekibi, kendilerini büyük bir mücadelenin ortasında bulacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 934
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.