/10

The Autopsy of Jane Doe izle

Fragman izle

Küçük bir kasabanın adli tıp görevlisi olan baba ve oğul, kasabanın otopsi ve morg işleriyle görevlidir. Bu zamana kadar sayısız ceset görmüşlerdir. Ancak incelemeye başladıkları son ceset diğerlerinden biraz farklıdır. Acımasızca öldürülen genç bir kızın cesedini inceleyen baba ve oğul, gecenin ilerleyen saatlerinde tuhaf olaylar yaşamaya başlamışlardır. Ceset üzerine esrarengiz ve karanlık şeylerle karşılaşacaklardır. Genç kızın yaşadığı korkunç gizemlerin içerisine doğru sürükleneceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 548
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

There’s Something Wrong with the Children izle (2023)

/10

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

Klienten izle (2022)

/10

Ünlü psikolog Susanne (Signe Egholm Olsen), yeni müvekkilinin (Anton Hjejle) aranan bir seri katil olduğu ortaya çıkınca kendini bir kabusun içinde bulur.