/10

Still Mine izle

Seksen yaşındaki Craig ve Irene Morrison'ın hayatları yavaş yavaş değişmeye başlıyor. Değişen zaman ve kurallar nedeniyle küçük çiftliklerinden yeterince para kazanamıyorlar. Irena'nın demans belirtileri vardı. Hala aynı yerde yaşayan ve Irene'in daha profesyonel yardım almasını isteyen çocuklarının isteklerine karşı Craig, karısıyla birlikte yaşayacağı küçük bir ev yaptırmak ister. Tek bir fikirle bu projeye başlayan Craig, arkadaşlarından da destek alıyor. Ancak bu süreçte Craig birçok zorlukla karşılaşır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 169
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.