/10

Sihirbazlar Çetesi izle

Fragman izle

Bir sihirbaz çetesi, yaptıkları sihirbazlık gösterileriyle herkesin diline düşmüştür ve dünya tarafından bir ilgi görmüştür. Ancak son gösterilerinde yaptıkları çok gizli ve özel bir numaralarla bankalardaki paraları çalmaya veya yok etmeye başlamışlardır. Bu olayların ardından FBI ve Interpol tarafından aranmaya başlarlar. Ancak bunları onların yaptıklarına dair hiçbir delil yoktur. Yinede yaptıklarıyla başlarını büyük bir derde sokmuşlardır ve bu durumdan kurtulmak için yaptıkları en iyi şey olan sihirbazlıklarını kullanacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,814
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

There’s Something Wrong with the Children izle (2023)

/10

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.