/10

Satranç Oyuncusu izle

İspanya Satranç Şampiyonu Diego Padilla, Fransız gazeteci Marianne Latour ile evlenir ve bir kız çocukları olur. İspanya iç savaşının ardından Fransa'da yaşamaya başlarlar. Ancak Diego, Naziler tarafından bir SS hapishanesinde hapsedilir. Hapishanede herkes ölürken Diego, bir albayın satranç tutkusu sayesinde hayatta kalmaya çalışır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,481
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.