/10

Sardar Udham izle

Hintli bir devrimci olan Udham Singh, uzun bir süre boyunca planladığı bir intikam suikastını gerçekleştirmek için İngiltere'ye ayak basar. Hindistan'ın bağımsızlık mücadelesi sırasında yaşadığı kan dolu Jallianwala Bagh katliamının sorumlusundan intikam almak isteyen Udham, beklenmedik ve oldukça karışık olaylarla karşı karşıya kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,107
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

  1. Halil dedi ki:

    İngiliz Fransız Amerika ve Avrupa ülkeleri sömürgecilik le ayaktalar zalimler için yaşasın cehennem

Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.