/10

One Piece: Red izle

Müzikal ada Elegy'de dünyanın en iyi sanatçısı olarak bilinen ama daha önce hiç görülmemiş Uta ilk canlı konserini verecek ve hayranlarına kendini gösterecek. Konsere dünyanın her yerinden gelen hayranlar arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da bulunuyor. Ancak olaylar başladığında Uta hakkında şoke edici bir gerçeği öğrenirler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 18
  Dil Seçenekleri:
  Yazar:
  Yönetmen:

  Ülke:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Cennetin Krallığı izle (2005)

  /10

  12. yüzyıl, Kudüs... Kader, genç bir adamı, mütevazı bir demirci, kahraman bir şövalye yapacaktır. Oğlan prensese aşık olacak ve yaklaşık bir asır önce burayı fetheden haçlıların kaderinde önemli bir rol oynayacak... Destansı filmlerden vazgeçemeyen Ridley Scott, vazgeçmeyen genç yıldız Orlando Bloom. Jeremy Irons ve Liam Neeson gibi ustaların yanı sıra Orta Çağ'dan çıkmaya pek hevesli görünmeyen oyuncu, oyuncuları da yanına alıyor ve tarihsel olayı belgeliyor.

  Büyük Dövüş izle (2011)

  /10

  Trajik bir geçmişin peşini bırakmayan eski denizci Tommy Riordan, memleketi Pittisburgh'a döner. Onu tarihin en ödüllü Dövüş Sanatları Turnuvasına hazırlamak için eski antrenörünü ve iyileşmekte olan bir alkolik olan babasını seçer. Tommy unvan için zorlu bir yolda parlarken, eski bir dövüş sanatçısı olan kardeşi Brendan, öğretmeninin maaşı yetmediği için amatör olarak ringe döner. Yıllar geçtikçe suçlamalar ve geçmişteki ihanetler, Brendan'ı sert babası ve Tommy'den uzak tutar. Beklenmedik bir rakip olarak, Brendan'ın beklenmedik terfisi onu Tommy ile rekabet etmeye yönelttiğinde, iki kardeş kazananın her şeyi aldığı en çetin yarışta mücadele ederken onları ayıran güçlerle yüzleşmek zorundadır.

  Man on a Ledge izle (2012)

  /10

  Kovulmuş eski bir polis olan Nick Cassidy, Manhattan'daki bir otelin çatı katına giderek masumiyetini kanıtlamak için intihar girişiminde bulunur. Bir kadın çığlık attıktan sonra New York Şehri Polis Departmanından bir ekip olay yerine gelir ve Nick'i onu çıkarmaya ikna etmesi için psikolog Lydia Anderson görevlendirilir. Bu sırada Nick, basınla birlikte büyük bir kalabalığı ana caddede toplayıp dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.