/10

Ölü Kar izle

Bir grup tıp öğrencisi arkadaşlarının kulübesine tatile giderler. Daha sonra tanıştıkları bir adam, bulundukları bölgenin o dönemde Nazi terörüne tanık olduğunu söyledi. 2. Dünya Savaşı sırasında Albay Herzog komutasındaki Rusya ile İngiltere arasındaki iletişimi kesmek için Norveç Dağları'na gelen Nazi askerleri, bölgede yarattıkları vahşetin ardından halkın üstün çabalarıyla öldürülmüştür. Sıradan bir tatil hayali kuran genç öğrencilerin ölü Nazilerle tanışması ve hayatlarının bir kabusa dönüşmesi an meselesidir.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 178
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
There’s Something Wrong with the Children izle (2023)

/10

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

Öcü Cucuy izle (2018)

/10

Glimmer Peak Lisesi'nde okuyan Teresa, hayatın baskısına dayanamadı ve intihar etti. Bu olaydan bir yıl sonra aynı liseye giden çocuklar birer birer kaybolmaya başladı. Amelia bu çocukların ortadan kaybolmasının ardında başka birçok neden olduğunu düşünürken, Amelia'nın ablası Rebecca, çocuklar kaybolmaya başlayınca mahalleye yeni taşınan garip ve yalnız bir adamın bu olaylardan sorumlu olduğuna inanır. Amelia ve Rebecca tamamen ona kapılmış durumdalar ve neler olup bittiğini öğrenmek için bir komşunun evine girme noktasına kadar ona takıntılı durumdalar. Ama hem Amelia hem de Rebecca pişman olacak çünkü bu garip komşunun bu olaylarla bambaşka bir bağlantısı var ve sonunda bu komşunun peşinde olduğu şeyle yüzleşmek zorunda kalacaklar!