/10

Nobody izle

Şiddete aşırı karşı birisi olan Hutch, karısı ve çocukları ile sakin bir hayat sürmektedir. Her zaman beladan ve şiddetten uzak kalmıştır. Ancak son olaylar işleri değiştirecektir. Evine hırsız giren Hutch, imkanı olmasına rağmen hırsızlara karşılık vermeyecektir. Bu olay çevresindeki insanların ona korkak muamelesi yapmasına ve psikolojik olarak kışkırtmasına sebep olacaktır. Artık değişmesi gerektiğinin farkına varan Hutch, tacize uğrayan bir kadına yardım etmek isteyecek ancak karşısında koskoca bir uyuşturucu çetesini bulacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 760
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.