/10

Mr. Nobody izle

Oldukça yaşlanan bir adam, gelecekteki yaşlı ve sıkıcı hayatında geçmişteki seçimleri ile yüzleşmek zorunda kalır. Küçük yaşlarından beri küçüklü büyüklü pek çok seçim yapan adam, bu seçimlerin etkilerini çok iyi şekilde hissetmiştir. En ufak seçimler, kelebek etkisi ile hayatında çok önemli şeyleri belirlemiştir. Farklı seçimlerin hayatını nasıl etkileyeceğini merak eden yaşlı adam, ilerleyen teknoloji sayesinde geçmişteki seçimlerini değiştirme ve sonuçlarını görme imkanını elde edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 607
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.