/10

Moana izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Sihirli olta iğnesiyle süper güçlü bir savaşçı olan Maui, Pasifik adalarındaki insanların daha iyi ve güzel bir hayat sürmesi için maceradan maceraya koşmuştur. Ancak yanlışlıkla aldığı bir taş yüzünden tüm Pasifik okyanusu ve adaları korkunç bir lanete kapılmıştır. Yıllarca insanlar adaların derinliklerinde sakin ve zorlu bir hayat sürmüştür. Ancak her şey giderek daha kötü bir hale gelmeye başlamıştır. Lanet, Moana'nın adasını berbat bir duruma getirdiğinde Moana, halkını ve adasını kurtarmak için zorlu bir maceraya çıkacak. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

When You Finish Saving the World izle (2023)

/10

Babalığı keşfeden genç Nathan, dünyadaki ve romantik ilişkisindeki yerini bulmaya çalışan üniversite öğrencisi Rachel ve köklerini arayan genç Ziggy'nin hayatlarına odaklanan film, büyümenin inceliklerini araştırıyor. , çocuk sahibi olmak ve uyum sağlamak.