/10

Kurt Ve Aslan izle

20 yaşındaki Alma, büyükbabasının ölümünden sonra, görkemli Kanada ormanının kalbindeki küçük bir ada olan ailesinin evine dönmeye karar verir. Orada iki çaresiz yavruyu kurtarır: bir kurt ve bir aslan. Aralarında kopmaz bir bağ oluşur, ancak bir korucu hayvanları keşfedip onları alıp götürünce dünyaları kısa sürede yıkılır. İki yavru şimdi birbirleriyle ve Alma ile yeniden bir araya gelmek için Kanada boyunca tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorundadır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 167
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Ülke:

,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

Enola Holmes 2 izle (2022)

/10

Bir dedektif olarak ilk resmi davasını üstlenen Enola, kızın ortadan kaybolmasının gizemini çözmek için arkadaşlarından ve ağabeyi Sherlock'tan yardım almalıdır.

On Üç Hayat izle (2022)

/10

Dünyayı memnun eden gerçek, zorlu bir keşif gezisine dayanmaktadır. On iki çocuk ve Taylandlı bir futbol takımının koçu, beklenmedik bir sağanak onları bir dağın içindeki bir odaya kilitlediğinde Tham Luang Mağarasını keşfeder. Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olan bu ikili, imkansız zorluklarla yüzleşmek zorundadır. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç ​​olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarını aşar.