/10

Kürklü Venüs izle

Güzel ve seksi bir aktris, yönetmeni yeni projesinde rol alması için ikna etmeye çalışır. Ancak bunu yapmak için kullandığı yöntemler alışılmadık. Hedefe giden her yola izin verilir. Avusturyalı yazar Leopold von Sacher-Masoch'un 1870 yılında yayınlanan dünyaca ünlü romanının yeni uyarlaması olan Venüs Kürklü'nün yeni uyarlaması olan yapımın yönetmenliğini bu kez Polonyalı sinemacı Roman Polański yapıyor. Filmin başrollerini Emmanuelle Seigner ve Mathieu Amalric paylaşıyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 171
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.