/10

İlk ve Son Aşkım izle

Çarpışmanın ardından dünyayı kesin olarak yok edecek olan asteroit Matilda, gezegene giderek daha da yaklaşıyor. Bütün çareler tükendi ve bilim adamlarının bile çaresi yok; İnsanlığın nihai yok oluşuna sadece 3 hafta kaldı. Tüm bu kargaşa içinde herkes her şeyden vazgeçer ve geri kalan zamanını dilediği gibi geçirmeye başlar. Dodge da karısı tarafından terk edilir! Komşusu Penny de ailesini bir daha göremeyeceği için çok üzgündür. Dodge, lisede ilk aşkını aramaya çıkar ve Penny, ailesiyle yeniden bir araya gelir. Ve kıyamet kopmadan hemen önce, kontrolden çıkan her türlü komik şey başlarına gelir. Oyuncu Lorene Scafaria'nın yazıp yönettiği bu orijinal komedide Steve Carell ve Keira Knightley başrollerde.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 28
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.