/10

Holidate izle

Erkeklere güveni kalmamış ve tüm dikkatini işine veren Sloane, ailesinin tek bekar olan genç kızıdır. Bu yüzden sürekli aile baskısına maruz kalmaktadır. Sloane gibi Jakson'da hayatını düzene sokacak bir kız bulamadığı için sürekli ailesinin baskılarına ve öğütlerine maruz kalmaktadır. Bayram günlerinde ailelerinin yanına yalnız başlarına gitmeye çekinen Sloane ve Jakson, tanışmalarının ardından iyi bir anlaşma yaparlar. Sadece bayram tatili boyunca aile baskısı görmemek için sevgili gibi davranacaklardır. Ancak bu durum büyük komedilere ve belirsiz bir aşk duygusuna yol açacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,364
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Aşkın İzleri izle (2012)

/10

American Neil, Paris'te tanıştığı güzel ve hayat dolu Marina ile tutkulu bir ilişkiye başlar. Marina, aşkı için yıllarca yalnız kalarak kurmaya çalıştığı hayatı geride bırakır ve Neil ile yeni bir hayata başlamak için Amerika'ya taşınır. Ancak bir süre sonra Paris'teki büyük aşkları onlara uzak bir anı gibi gelmeye başlar. Bu sırada Neil, çocukluk aşkı Jane ile tanışır. Neil bu ikileme düştükten sonra bencilce Marina'yı terk eder. Aşk, bağlılık, ihanet ve fedakarlık gibi kavramları sorgulayan Yalnızlığı giderek artan Marina, inancı konusunda şüpheleri olan Peder Quintana ile görüşerek hayatındaki soru işaretlerini çözmeye çalışacaktır. Zamanla, hem Marina hem de Quintana aşk ve aşk hayatlarını sorgulayacak ve aşkın başka bir biçimde var olup olamayacağını merak edecekler.

4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

My Policeman izle (2022)

/10

Yasak aşk ve değişen sosyal normların ayrıntılı bir hikayesi olan Polisim, polis memuru Tom, öğretmen Marion ve müze küratörü Patrick arasındaki çatışmayı anlatıyor. Kırk yıla yayılan bir aşk üçgenini anlatıyor.