/10

Hızlı ve Tüylü izle

Ailesini hiç görmemiş olan bir Ebabil Kuşu olan Manou, bir martı aile tarafından büyütülmüştür. Hayatta sadece kendisine bakan martılardan başka kimseye tanıyan Manou, bir martı kolonisine katılmak ister. Martıların göz zamanları yaklaştığından dolayı onlarla birlikte göç ederek onlarla yaşamak isteyen Ebabil Kuşu, küçük kanatlarından dolayı bir martı gibi uzun yollar boyunca uçamaz. Bunun üzerine bir martı gibi uçmayı öğrenmeye çalışan Manou, benliğini kaybettiğinin farkına varacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 506
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

When You Finish Saving the World izle (2023)

/10

Babalığı keşfeden genç Nathan, dünyadaki ve romantik ilişkisindeki yerini bulmaya çalışan üniversite öğrencisi Rachel ve köklerini arayan genç Ziggy'nin hayatlarına odaklanan film, büyümenin inceliklerini araştırıyor. , çocuk sahibi olmak ve uyum sağlamak.