/10

Hayatın Yolları izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Leo, hayatta en önem verdiği tek yoldaşı kızı Molly ile mutluluk dolu yıllar geçirmişlerdir. Ancak Leo, tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve hayat onun için artık pek iyi gitmiyordur. Birbirlerine çok bağlı baba kız olan Leo ve Molly, hastalığın daha fazla ilerlemediği şu günlerde yaşayamadıkları hayatlarının yaşamak ve farklılıkları tatmak üzere yola çıkacaktır. Yaşamak istediği hayatı deneyimleyen Leo, aynı zamanda geçmişiyle ve geleceğiyle de yüzleşmek zorunda kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 543
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.