/10

Hadi Gidelim izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

İki elf kardeş olan Barley ve Ian, daha çok küçükken kaybettikleri babalarının özlemini çekmektedirler. Bir gün kulaklarına gelen bir dedikodudan yola çıkarak derin bir araştırma yapan kardeşler, babalarını tekrar dünyaya getirebilecek büyülü bir yöntemin olduğunu öğrenmiştir. Ancak bu yöntemin işi yarayacağı kesin değildir. Yinede denemeye değer olduğunu düşünen kardeşler, amaçlarına ulaşmak için zorlu bir yolculuğa atılacaklardır ve karşılarına çıkan engelleri aşmak zorunda kalacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 943
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bir Zamanlar Deadpool izle (2018)

/10

Kaçırılan Fred Savage, Deadpool 2'nin Deadpool 2 versiyonuna, sihir, mucizeler ve sıfır F'lerle dolu Prenses Gelin tarzı bir hikayeye katlanmak zorunda kalır.

Death Proof izle (2007)

/10

Austin'in en ünlü DJ'i Jungle Julia, en yakın arkadaşları Shanna ve Arlene ile parti yapıyor. Sabaha kadar eğlenen üçlünün hiçbir şeyden haberi yoktur. Yaptıkları her şeyi izleyen biri vardır; yüzünde derin bir yara izi ve korkunç bir arabası olan eski bir dublör olan Dublör Mike. Günlerdir kızları izleyen Mike, akşam ve sabah dışarı çıkarken onları takip ediyor.

Bhagam Bhag izle (2006)

/10

Bantu ve Bablu'nun da aralarında bulunduğu Bombay the Musical'ın oyuncu kadrosu İngiltere turnesine davet edildi. Ancak müzikalin ana karakterinin Bantu'larla yaşadığı büyük kavgadan sonra keşif gezisine katılmayı reddetmesi nedeniyle tur gerçekleşmeyebilir. Ancak onsuz İngiltere'ye uçmaya ve kahramanı orada bulmaya karar verildi. Bütün acıların ve maceraların ardından tam da ihtiyaç duydukları kızı bulurlar. Ancak programın arifesinde bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder...