/10

Emperor izle

Çevik ve kıvrak zekalı Shields Green, zenci insanların köle olarak kullanıldığı bir zamanda baş kaldırarak kaçmayı başarmıştır. Kaçak hayatına atıldığında bir çok engelle karşılaşan Green, bir şekilde hayata tutunmuştur. Kuzeye ilerleyişi sırasında kendisi gibi kölelik karşıtı olan üst düzey insanlar Frederick Douglass ve John Brown ile karşılaşır. Kaçak bir köle olan Shields Green, artık köleliği kaldırmak ve zenci insanların özgürlüğü için savaşan bir mücadele insanı haline gelmiştir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 925
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.